Tv 8

Televizyonun dünyasının dahi çocuğu kimdir? Bu sorunun yanıtının Acun Ilıcalı olduğunu artık küçük çocuklar dahi bilmekte. Acun Ilıcalının yaptığı her proje tutar. Millet aylar önceden yeni projesini beklemeye başlar. Böyle bir adam bir gün kanal satın almaya kalkarsa ne olur? Tabi ki TV8 gibi reytingleri alt üst eden bir kanala imza atar.

Acun Medya grubuna bağlı olarak yayın hayatını sürdüren TV8 kanalı, özellikle Acunun kanalı satın almasından sonra önemli projelere imza atarak, fenomen yarışma programları ile izleyiciyi kanala bağlamıştır. Aylarca süren Survivor’la hemen hemen aynı zamanlarda başlayan Ütopya neredeyse 1 seneye yakın sürerek, Türkiye tarihinin en uzun soluklu canlı yayına sahip yarışması olmayı başardı.

Yaz tatilinde başlayan Rising Star ve İşte benim stilim all star ile reyting yarışlarından yine her kanalın önünde olmayı başarmıştır. TV8 Canlı TV izle ile yayınları izlemek istiyorsanız, istediğiniz anda sitemize bağlanarak TV8 butonunu tıklayın ve keyifle yayınları izlemeye başlayın. Sitemizden TV8 yayınlarını izlemek için ne ekstra bir ücret ödemesi yapmanız gerekiyor, nede ekstra bir program yüklemesi yapmanız…

Bilgisayarınızda, tabletinizde veya mobil cihazınızda Flash Player bulunuyorsa, bu yayınları hiç problemsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Yaz sezonunda ki TV8 hareketliliği yeni yayın döneminin başlaması ile birlikte devam edecek gibi görünüyor.

HD TV8 izle ile HD görüntü kalitesi ile kanalın tüm programlarını sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz. Yeni yayın döneminin başlaması ile birlikte Maral En Güzel Hikayem dizisi de start verdi. Yeni yayın döneminde yine birbirinden farklı dizi ve yapımlar TV8 ekranlarında sizi bekliyor olacak. Bu yayınları ister televizyondan izlersiniz, isterseniz de sitemize gelerek internet üzerinden izleyebilirsiniz.