Kanallar

Trt Çocuk

By  | 

Çocukluğumuzun tek eğlencesi olan televizyon, günümüzde ki çocuklarında önemli eğlence araçlarından bir tanesidir. Her ne kadar televizyonun çocuklar için zararlı olduğunu uzmanlar söylese de aileler çocuklarını bu alışkanlıklarından bir türlü vazgeçirememektedirler. Bu alışkanlıklarını faydalı bir eğilime dönüştürmek ise tamamen sizin elinizdedir. Sitemiz bünyesinde de yer alan TRT Çocuk Canlı izle fırsatını değerlendirmekle işe başlayabilirsiniz. Nasıl mı?

TRT Çocuk şuan yayın yapan çocuk kanallarının içinde en eğitici yayını çocuklara sunan kanal olma başarısını elinde bulundurmaktadır. Çocukların fizyolojik yapısını ya da ahlaklarını bozacak tek bir yapıma imza atılmadığı gibi yayınlanan tüm çizgi film kuşaklarında öğretici bir mesaj çocuklara sunulmaktadır. Çocukların fenomeni olan Pepe de bile her bölümünde farklı bir öğreti işleniyor.

Çocuk çizgi filmi izlerken bir yandan çok eğleniyor, diğer yandan ise farkında olmadan bir şeyler öğreniyor. Ülkemizde ki diğer çizgi film kanallarından bir diğer farkı ise her yaş grubundan çocuğun izleyebileceği bir çizgi film yelpazesi bulunduruyor olmasıdır. 2 – 3 Yaş grubu bebeklerin dahi izleyebileceği, eğitici çizgi film karakterleri bulunuyor.

Bizim çocukluğumuzun da kahramanı olan Keloğlan, bu çizgi filmi HD TRT Çocuk farklı ile izlemeyi kim istemez. Büyük insanların dahi karşılaştığı zaman gözünü alamadığı son derece eğlenceli ve mizahi yönü ağır basan bu çizgi filmin ve diğerlerinin hepsi sitemizde HD görüntü kalitesiyle yayınlandığını biliyor muydunuz? Çocuklarınızı eğer ki bilgisayar ve televizyonun başından kaldıramıyorsanız, bilgisayardan Canlı TRT çocuk izle seçeneğimizle, sitemiz üzerinden yayını açıp, izletebilirsiniz. Bu sayede de çocuğunuz zamanını zarar görmeyeceği hatta eğitici bir şeyleri öğrenebileceği bir kanalın başında geçirmiş olacaklardır.  Şimdiden çocuklarınıza sitemizden izleyecekleri yayınlar için Keyifli Seyirler diliyoruz…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir