Trt 1

Türkiye’nin her tarafına yayın yapan ve ülkenin en büyük kanalı olma özelliğini elinde bulunduran TRT1, aynı zamanda TC’nin resmi devlet kanalı olma özelliğini de taşımaktadır. Kanalın ana binası Ankara’da bulunmaktadır. Şuan yayında bulunmayan İTÜ TV Türkiye’nin ilk açılan kanalıdır. TRT 1 ise halen yayında bulunan Türkiye’nin ikinci kanalıdır. Türkiye’nin en eski ulusal kanalı hangisidir? Tabi ki TRT 1 kanalıdır.

Kanalın ilk genel müdürü 29 Nisan 1964 yılında göreve gelen Adnan Öztürk olmuştur. Kanalın seneler içinde birçok genel müdürü olmuştur. Bugün geldiği nokta da ise özel kanallarla rahatlıkla yarışabilecek bir alt yapıya ve programcılık yetisine sahiptir. TRT1 Canlı TV izle ile sitemiz üzerinden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Canlı TV avantajları saymakla bitmez.

Ülkenin en büyük kanalını tek kuruş ücret ödemeden, sınırsız olarak sitemiz üzerinden izleme olanağını sizlere sunuyor. Özellikle yeni yayın döneminde atağa geçtiği yapımları ile kesinlikle kaçırılmaması gereken bir yayın akışına sahiptir. Yeni sezondan izleyicinin en çok merakla beklediği Diriliş Ertuğrul dizisidir.

Ertuğrul Gazi dönemini tüm objektifliği ile anlatan yapımı HD TRT 1 izle avantajı ile sitemizden takip edebilirsiniz. Savaş ve dövüş sahnelerini HD kalite ile izlemek seyirci için ayrı bir keyif oluşturacaktır. Yeni sezonda Ertuğrul Gazi ve Türk boyunun başına gelecek olan yeni maceralar şimdiden izleyicinin merakla beklediği soruların başında yer almaktadır. Bu yayın döneminde en az Diriliş Ertuğrul kadar dikkat çeken farklı yapımlarda TRT 1 ekranlarında olacak. Yayın akışı ve canlı yayınla izlemek için sitemizden günün 24 saatinde yararlanabilirsiniz. PC başında çalışırken veya eğlenirken, aynı zamanda sitemize girip, istediğiniz kanalı HD görüntü netliği ile sitemizden izleyebilirsiniz.