Haber

Survivor 2018 Ne Zaman Başlıyor

By  | 

Survivor 2018 başlıyor! TV8

Acun Ilıcalı’nın reytingleri alt üst eden, Fenomen yarışma programı Survivor çok yakında yine izleyiciyle buluşuyor. Survivor daha yayına girmeden aylar önceden seyircinin merak konusu olmayı başarabilen televizyon yapımları içinde en özel yarışmadır.

İnsanlar aylar önceden, bu sene yarışmaya kimler katılıyor? Hangi ünlüler var? Hangi adada bu yıl çekimleri yapılacak gibi pek çok sorunun yanıtını aramaya başlıyor.

Yarışmayı heyecan içinde bekleyen seyircilerine müjdeyi verebiliriz. 10 Şubat 2018 tarihinde yeni Survivor, yeni ekibi ve yeni ada koşullarıyla izleyicinin karşısından olacak. Survivor 2018 All Star her hafta Canli TV farkıyla da sitemiz üzerinden izlenebilecek.

Kaçırdığınız bölümler olursa veya dışarı da olduğunuz için izleyemeyecek gibi olursanız, hemen sitemize girip canlı olarak Survivor 2018 All Star’ı izleyebilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden bu yayını HD kalitesi ile izleyebileceksiniz. Görüntüler televizyon ekranında ki gibi net ve parlak olarak tablet, bilgisayar veya cep telefonunuza yansıyacaktır.

Ünlülerin yarışmacı kadrosuna baktığınız zaman göze çarpan isimler, şimdiden çok heyecanlı bir sezonun bizleri beklediğinin teminatı gibi gözükmekte. Birbirinden güçlü eski yarışmacılardan oluşan kadroyu şöyle bir inceleyelim.

Ünlüler takımı; Cumali Akgül, Turabi Çamkıran, Sema Aydemir, Nagihan Karadere, Merve Aydın, Murat Ceylan, Hilmi Cem İntepe, Adem Kılıççı, Hakan Hatipoğlu, Nihat Doğan, Ümit Karan, Sahra Işık, Nevin Yanıt gibi isimlerden oluşuyor.

Canlı TV 8 kanalının en iddialı yapımı olan Survivor 2018 All Star şimdiden reytingleri alt üst edecek gibi görünüyor. Haftanın 3 – 4 günü yayınlanan yarışma, aynı saatte yayınlanan tüm programları geride bırakmaya aday. Bir yarışma programıyla tüm kanalları geride bırakmayı başaran TV8 kanalının, bu başarısında televizyon çocuğu olarak adlandırılan Acun Ilıcalı’nın rolü çok büyüktür. Acun’un televizyon dehası, her dönemde fenomen bir yapımla reytingleri alt üst etmeyi başarmıştır. Bu senede kurduğu ekip ve hazırlıklarla reytingleri alt üst etmeye hazır gibi gözükmekte.

Bu reyting rekortmeni yayını Canlı TV farkıyla istediğiniz zaman sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir