Star

Star TV, hakkında Türk televizyon tarihinde söylenecek birçok söz ve olay bulunmaktadır. Çünkü bu kanal Türkiye’nin ilk özel kanalı olduğu gibi her zaman da hakkında sansasyonel haberlerin olduğu bir kanal olmuştur. İlk özel kanal olması, onu diğerlerinden oldukça ayrı bir sınıfa oturtmaktadır.

Türkiye’nin tek tanıdığı kanal olan TRT devletin resmi kanalı olmasından dolayı, her zaman yasakların ve kısıtlamaların olduğu bir yayınla ekranlara taşınmıştır. Oysa Star yayınlarının başlamasıyla birlikte renkli bir dünyanın kapısı önümüzde aralanmıştır. İnsanlar baskısız ve özgürlükçü yayın anlayışı ile tanışma olanağı yakalamıştır. Bu sebeplerden dolayı Türk ulusal kanalları içinde bu kanalın özel bir yeri vardır. Ayrıca günümüzde en çok izlenen kanallar listesinde yine ilk sıralarda yer almaktadır.

Star TV’yi sizlerde ister televizyonunuzdan izlersiniz. İsterseniz de bir internet bağlantısı yardımıyla Star TV Canlı izle olanağı ile sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz. 24 Saat kesintisiz olarak yaptığımız yayınları isterseniz sizde kesintisiz olarak takip edersiniz, isterseniz de izlemek istediğiniz bir program olduğu zaman açarak izleyebilirsiniz. Bu tamamen sizin arzu ve isteğinize kalmış bir durumdur. Ayrıca bu yayınları internet üzerinden canlı olarak izlemek içinde her hangi bir ücret ödemiyorsunuz. Tamamen ücretsiz olarak sitemiz üzerinden Star TV ve diğer kanalların yayınlarını izleyebiliyorsunuz.

HD Star TV izle teknolojisini de siz Canlı TV izleyicilerine sunuyoruz. Star TV yayınlarını kesintisiz olarak HD kalite ile izleyebiliyorsunuz. Televizyon da bile HD kalite tam olarak yaygınlaşmamışken, sitemiz üzerinden kanal yayınlarını bu kalite ile izleme imkanınız bulunuyor. Yeni yayın dönemine bir sürü bomba yapımla giren, Star TV’yi ve kaliteli yapımlarını izlemek için sitemizin size sunduğu imkanlardan faydalanabilirsiniz.