show-tv

1 Mart 1991 yılında kurulan Show TV, şuan Ciner Medya grubu bünyesinde yer alır ve Türkiye’nin en büyük kanallarından bir tanesidir. Genel yayın yönetmeni olan Haluk Şirin başkanlığında çok güzel yapımlara imza atılmaktadır. Yeni yayın döneminde de kanal seyircilerini çok güzel yapımlar beklemekte.

Show TV Canlı izle imkanı ile sitemiz üzerinden istediğiniz zaman kanala bağlanıp, canlı olarak izleme şansınız bulunmaktadır. Bunun için illa ki bir bilgisayar olması gerekmiyor. Mobil cihazınızla siteye bağlanarak da kanalı ve yayınlarını takip edebilirsiniz. Özellikle yeni yayın döneminde, seyirci ile tanışacak olan yeni sezon dizileri, izleyiciyi televizyon karşısına kilitleyecek kadar güzel yapımlar. Tabi televizyonun olmadığı ortamlar için ya da internet başından kalkamayan kişiler içinde sitemizin sunmuş olduğu imkanlardan faydalanılarak, bu yapımlar takip edilebilir.

HD yayına geçen ülkemizde, henüz birçok televizyon ve uydu vericisi tam olarak kanallarda bu teknolojiyi uygulamayı başaramazken, sitemiz üzerinde Show TV HD izle teknolojisinden faydalanabilirsiniz. Bu teknolojinin en büyük avantajı görüntüyü televizyon ekranından çıkartıp, canlı izliyormuş gibi netleştirmesidir. Özellikle aksiyonu yüksek olan film, dizi ve maçları izlerken insanlar o anı yaşarcasına heyecan duymaktadırlar.

Çoğu televizyonda bile bulunamayan HD görüntü netliği sitemiz üzerinden yayın yapan tüm kanallarda mevcuttur. Tabi ki Show TV izleyicileri de bu görüntü netliğinden faydalanarak kanalı izleme keyfini yaşayabilirler.

Canlı TV sitelerinin ülkemizde yaygınlaşması, aslında televizyon kanallarının izlenimini azaltmamıştır. Tam aksine bu sitelerin vermiş olduğu destekle birlikte ulusal ve yerel kanalların bir çoğu daha çok izlenmeye başlanmıştır. Bu kanallardan bir tanesi olan Show TV’de sitemiz bünyesinde, kesintisiz olarak 24 saat boyunca izlenme imkanıyla birlikte artık sizlerle. Keyifli Seyirler…