canlı radyo dinle

Ntv Canlı izle
 • Açılmıyorsa buradan deneyiniz. • Ntv hakkında bilgiler
  Tam Adı Nergis Televizyonu
  Sahibi Doğuş Grubu
  Merkez Maslak, İstanbul
  Ülkesi Türkiye
  Kuruluş 10 Kasım 1996,5 Ocak 1997(asıl yayın)
  Yan Kuruluşlar Ntvspor E2 CNBC-e NTV Radyo Radyo Eksen NBA TV
  Slogan Türkiye'nin Haber Kanalı

  Ntv Türkiye'nin ençok izlenen tv kanallarından bir tanesi, ÇEşitli kaynaklardan oluşturduğumuz kanal profili ile televizyon kanalını siz değerli ziyaretçilerimize tanıtacağız.

  NTV Bursalı siyasetçi ve işadamı Cavit Çağlar tarafından 10 Kasım 1996 yılında kurulan Türkiye’nin ilk haber kanalıdır. Açılımı Nergis TV'dir. Ocak 1999’da Doğuş Grubu bünyesine katılmıştır.5 Ocak 1997'de asıl yayına geçmiştir.

  Merkezi İstanbul Maslak'da bulunan NTV, Ankara, İzmir, Diyarbakır ve Brüksel temsilcilikleri, yurdun ve dünyanın dört bir yanındaki muhabirleri, Reuters, ENEX, APTN gibi dünyanın önde gelen haber kuruluşları ve çeşitli haber ajansları aracılığıyla gündemi takip ediyor.

  Yayın hayatı boyunca çeşitli kuruluşlar tarafından birçok ödüle layık görülen NTV, kamuoyunu bilinçlendirmeye yönelik yayınları, dinamik kadrosu ve teknik donanımı ile kamuoyu nezdinde itibarlı bir marka olma yönünde ilerliyor.

  NTV; hafta içi, gün boyu haber, haber program, ekonomi, kültür-sanat, yaşam tarzı, spor yayınları ve belgesellere yer verirken, hafta sonunu ağırlıklı olarak spora ayırıyor. Futbolda İspanya Kral Ligi'ni, İtalya TİM Serie A'yı ve MotoGP gibi önde gelen spor organizasyonlarını ekrana getiriyor.NTV Olips Motorsport gibi programları yayınlayarak ülkemizde motorsporlarını sevdirmiştir.

  Sağlık, eğitim ve çevre gibi konularda yapmış olduğu yayınlar ve özel projeler, NTV’nin kurumsal kimliğinin önemli bir parçası olan sosyal sorumluluk bilincine yaklaşımının somut örneklerini oluşturuyor. 2008 yaz yayın programına bir dizi değişikikle giren kanal "Yeşil Ekran" sloganı altında yayınlar yapılmaktadır.Organik ürünler, doğru ve sağlıklı beslenme, sağlıklı yaşam, alternatif ürünler bu kuşak içerisinde yer almaktadır.


  Ntv Programları  Güne Başlarken
  Günün İçinden
  Akşam Haberleri
  24 Saat
  Halkın Sesi
  Ve İnsan
  Gece Gündüz
  Yakın Plan
  Dünya Bunu Konuşuyor
  Haber Merkezi

  Talk Show/Tartışma
  Neden?
  Hiç Bunları Kendine Dert Etmeye Değer mi?
  Haydi Gel Bizimle Ol
  Yorum Farkı

  Spor Programları

  %100 Futbol
  90 Dakika
  Futbol Aktüel
  Yakın Plan Spor
  Nba Stüdyo

  Ntv Yayın Alanları  Türkiye’de 237 vericisi ile yayın yapan NTV, uydu, Kablo TV ve dijital platformdan da izlenebiliyor. NTV yayınları Türksat 2A 42o doğu uydusundan Avrupa, Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Kafkaslar’a ulaşıyor.
  Kablo TV S10 bandı
  Digitürk 41. kanal
  D-Smart 31. kanal

  Türkiye'den izleyenler için [değiştir]TURKSAT 2A (EURASIASAT 1) 42°DOĞU UYDUSU Frekans: 11892 MHz Polarizasyon: Yatay Symbol Rate: 12800 Mysmb FEC: 5/6
  Avrupa'dan izleyenler için [değiştir]TURKSAT 2A (EURASIASAT 1) 42°DOĞU UYDUSU Frekans: 12715 MHz Polarizasyon: Dikey Symbol Rate: 2966 Mysmb FEC: 3/4

  Kaynak: Vikipedi, özgür ansiklopedi - www.ntvmsnbc.com

  Anaktar kelimeler: Ntv izle, canlı ntv izle, ntv canlı izle, ntv canli yayin izle