canlı radyo dinle

Ntv Canlı izle
Tv Kanalı Açılmıyorsa Buradan Deneyiniz.Google Adsense ReklamlarıNtv hakkında bilgiler
Tam Adı Nergis Televizyonu
Sahibi Doğuş Grubu
Merkez Maslak, İstanbul
Ülkesi Türkiye
Kuruluş 10 Kasım 1996,5 Ocak 1997(asıl yayın)
Yan Kuruluşlar Ntvspor E2 CNBC-e NTV Radyo Radyo Eksen NBA TV
Slogan Türkiye'nin Haber Kanalı

Ntv Türkiye'nin ençok izlenen tv kanallarından bir tanesi, ÇEşitli kaynaklardan oluşturduğumuz kanal profili ile televizyon kanalını siz değerli ziyaretçilerimize tanıtacağız.

NTV Bursalı siyasetçi ve işadamı Cavit Çağlar tarafından 10 Kasım 1996 yılında kurulan Türkiye’nin ilk haber kanalıdır. Açılımı Nergis TV'dir. Ocak 1999’da Doğuş Grubu bünyesine katılmıştır.5 Ocak 1997'de asıl yayına geçmiştir.

Merkezi İstanbul Maslak'da bulunan NTV, Ankara, İzmir, Diyarbakır ve Brüksel temsilcilikleri, yurdun ve dünyanın dört bir yanındaki muhabirleri, Reuters, ENEX, APTN gibi dünyanın önde gelen haber kuruluşları ve çeşitli haber ajansları aracılığıyla gündemi takip ediyor.

Yayın hayatı boyunca çeşitli kuruluşlar tarafından birçok ödüle layık görülen NTV, kamuoyunu bilinçlendirmeye yönelik yayınları, dinamik kadrosu ve teknik donanımı ile kamuoyu nezdinde itibarlı bir marka olma yönünde ilerliyor.

NTV; hafta içi, gün boyu haber, haber program, ekonomi, kültür-sanat, yaşam tarzı, spor yayınları ve belgesellere yer verirken, hafta sonunu ağırlıklı olarak spora ayırıyor. Futbolda İspanya Kral Ligi'ni, İtalya TİM Serie A'yı ve MotoGP gibi önde gelen spor organizasyonlarını ekrana getiriyor.NTV Olips Motorsport gibi programları yayınlayarak ülkemizde motorsporlarını sevdirmiştir.

Sağlık, eğitim ve çevre gibi konularda yapmış olduğu yayınlar ve özel projeler, NTV’nin kurumsal kimliğinin önemli bir parçası olan sosyal sorumluluk bilincine yaklaşımının somut örneklerini oluşturuyor. 2008 yaz yayın programına bir dizi değişikikle giren kanal "Yeşil Ekran" sloganı altında yayınlar yapılmaktadır.Organik ürünler, doğru ve sağlıklı beslenme, sağlıklı yaşam, alternatif ürünler bu kuşak içerisinde yer almaktadır.


Ntv ProgramlarıGüne Başlarken
Günün İçinden
Akşam Haberleri
24 Saat
Halkın Sesi
Ve İnsan
Gece Gündüz
Yakın Plan
Dünya Bunu Konuşuyor
Haber Merkezi

Talk Show/Tartışma
Neden?
Hiç Bunları Kendine Dert Etmeye Değer mi?
Haydi Gel Bizimle Ol
Yorum Farkı

Spor Programları

%100 Futbol
90 Dakika
Futbol Aktüel
Yakın Plan Spor
Nba Stüdyo

Ntv Yayın AlanlarıTürkiye’de 237 vericisi ile yayın yapan NTV, uydu, Kablo TV ve dijital platformdan da izlenebiliyor. NTV yayınları Türksat 2A 42o doğu uydusundan Avrupa, Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Kafkaslar’a ulaşıyor.
Kablo TV S10 bandı
Digitürk 41. kanal
D-Smart 31. kanal

Türkiye'den izleyenler için [değiştir]TURKSAT 2A (EURASIASAT 1) 42°DOĞU UYDUSU Frekans: 11892 MHz Polarizasyon: Yatay Symbol Rate: 12800 Mysmb FEC: 5/6
Avrupa'dan izleyenler için [değiştir]TURKSAT 2A (EURASIASAT 1) 42°DOĞU UYDUSU Frekans: 12715 MHz Polarizasyon: Dikey Symbol Rate: 2966 Mysmb FEC: 3/4

Kaynak: Vikipedi, özgür ansiklopedi - www.ntvmsnbc.com

Anaktar kelimeler: Ntv izle, canlı ntv izle, ntv canlı izle, ntv canli yayin izle

arkadaş