canlı radyo dinle

Lig Tv Canlı izle
 • Açılmıyorsa buradan deneyiniz. • Lig tv hakkında bilgiler


  Açılış 2001
  Yayın formatı (SDTV 4:3),
  1080i, 16:9 (HDTV)
  Slogan "Lig TV açsana, futbola doysana"
  Ülke {TUR}, İstanbul
  Dil Türkçe
  Yayın alanı Türkiye, Avrupa, Amerika
  Kardeş kanallar SporMax
  Website http://www.ligtv.com.tr Lig TV Resmî sitesi  Digitürk 77. kanal (377. kanal Lig TV HD'de HD kalitesiyle) üzerinden yayın yapan spor kanalı. Turkcell Süper Lig yayınlarını elinde bulundurmaktadır. Turkcell Süper Lig maçları genellikle 4 maç bu kanaldan canlı yayınlanır. 2008-2009 ve 2009-2010 sezonu Turkcell Süper Lig yayın hakları da Lig TV'dedir. Maç öncesi maç sonrası devrearası aralıksız reklam vererek maç yayını sunmaktadır. Bunların üstüne maç içinde dev boyutlarda reklam yayınları ve sanal reklam uygulamaları bulunmaktadır.

  Fortis Türkiye Kupası'nın 2008-2009 sezonu sonuna kadar naklen yayın haklarına da sahiptir. Ayrıca Türk Milli Takımı'nın katılmış olduğu EURO 2008'i, yayınlamışlardır.

  Pazar günleri yapılan Maraton adlı programla Şansal Büyüka ve Erman Toroğlu ile genellikle nabza göre şerbet veren zaman zaman ligin kalitesini kötüleyen ve Fenerbahçe hariç şampiyonluğa oynayan takımların geride kalmasını istemeyen bir program yapmaktadırlar. Erman Toroğlu yorum adı altında yaptığı yayınların bir çoğunda küfürlü ve argolu konuşmaktadır. RTÜK bu yüzden birkaç kez programa kapatma cezası vermiştir. Fenerbahçe Spor Kulübü ile Aziz Yıldırım ve taraftarıyla zaman zaman münakaşa yaşamışlardır.

  Turkcell Süper Lig 2008-2009 sezonu ile birlikte logosunu değiştirmiştir. Yeni intro müziğinde de Shantel'in Disco Partizani şarkısı kullanılmıştır  SAHİBİ DIGITURK, Digital Platform İletişim Hizmetleri A.Ş

  DIGITURK Web Siteleri Yöneticisi
  Figen Onur Ertan figen.onurertan@digiturk.com.tr

  Genel Yayın Yönetmeni
  Cem Kurel cem.kurel@ligtv.com.tr

  Haber Müdürü
  Erdem Erol erdem.erol@ligtv.com.tr

  Dış Haberler Editörü
  Ömer Faruk Can omer.can@ligtv.com.tr

  Editör
  Yiğit Yamaner yigit.yamaner@ligtv.com.tr


  Not: Yasal yükümlülüklerden dolayı Lig tv yayınlarına son verilmiştir.Kurulumun izleme cihazı satın alınarak seyredilmesi ön görülmüştür.Canlitvizle.net bu hükümlülükleri yerine getirerek yayını askıya almıştır.Bilginize...
  Kaynak: Vikipedi, özgür ansiklopedi - ligtv.com.tr

  Lig tv izle