Kanal d

Türkiye’nin en büyük kanallarından bir tanesi olan Kanal D, Aydın Doğan’ın kanalı olmakla birlikte, Doğan Holding sponsorluğunda bulunmaktadır. Tüm Türkiye de izlenme potansiyeline sahip olan ve önemli bir izleyici kitlesi bulunan Kanal D, yeni yayın döneminde de bomba yapımlarla izleyicisinin karşısına çıkıyor.

Uzun senelerdir yayınlanan en önemli yerli dizilerinden bir tanesi olan Arka Sokaklar, yeni yayın döneminde de Kanal D ile sizlerle. Arka Sokaklar ekibine yeni katılan oyuncularla çok daha aksiyonu yüksek bir sezon sizi bekliyor. Yerli yapımlarda zirveyi kimseye kaptırmayan Kanal D canlı izle imkanı ile sitemiz üzerinden 24 saat takip edilebilir. Yeni yayın döneminde de en güzel yapımların kanalı olan Kanal D’yi sitemiz üzerinden takip edebilme olanağına sahipsiniz.

Televizyonların gelmiş olduğu en son teknoloji olan Kanal D HD izle teknolojisi de sitemizde bulunmaktadır. İstediğiniz kanalı HD görüntü netliğinde izleme olanağına sahipsiniz. Uzun yıllardır devam eden yapımlardan bir tanesi olan Kurtlar Vadisi Pusu da yeni bölümleri ile bu sezon Kanal D de yer alıyor. Yeni kanalında Vadinin derinliklerinde yaşananları HD görüntü kalitesiyle sitemiz üzerinden izleme olanağınız bulunuyor.

Kanal D Canlı TV ile izlemek için tek kuruş bir ödeme yapmıyorsunuz. Canlı TV ağımızın üzerinde yer alan Kanal D televizyon yayınımızla sınırsız bir şekilde kanalı izleme olanağınız bulunmakta. Aynı anda farklı bir kanalı izlemek, iki yayını birden takip etmek vs gibi bir isteğe sahipseniz, o zaman iki tane web sayfası açarak, iki kanalı da aynı anda takip edebilme şansına sahip olabilirsiniz. Canlı TV’nin sizlere sunmuş olduğu olanakların tamamı teknolojinin geldiği en uç noktadır. Bu noktadan da Kanal D yayınlarını izlemek sizin için bir ayrıcalık olacaktır.