Haber

Gülizar Ne Zaman Başlayacak

By  | 

Gülizar Ne Zaman Başlayacak?

2018 Yılına girmemizle birlikte yeni yayın dönemi için arka arkaya birçok yapım seyircinin beğenisine sunuldu. Fakat henüz daha gösterime girmeyen ama izleyicinin merakla beklediği bir dizi var. Oda Kanal D’de yayınlanacak olan ” Gülizar” dizisi…

Çağan Irmak yapımları her zaman beyaz ekranda ve televizyon ekranlarında, ailelerin çok sevdiği yapımlar olmuştur. Gülizar da bir Çağan Irmak tarafından kaleme alınan bir aile dizisidir. Canlı Televizyon izleyicisinin en çok merak ettiği soruların başında Gülizar Ne Zaman Başlayacak? sorusu gelmekte. Büyük merak ve ilgiyle beklenen dizinin ne zaman başlayacağı merak konusu.

Sizi daha fazla merakta bırakmadan dizinin ne zaman başlayacağı konusunda aydınlatmak istiyoruz. Bu güzel Çağan Irmak yapımı dizi, 20 Ocak saat: 20.00 ‘de Kanal D ekranlarında seyirciye merhaba diyecek. Gülizar karakterini canlandıracak olan Farah Zeynep Abdullah’a dizide  Berk Cankat, Ebru Cündibeyoğlu gibi ünlü oyuncularda eşlik edecek. Sıcak bir aile dizisi 20 Ocak’tan itibaren ekranları süsleyecek.

Gülizar konusu nedir? Dizinin başrolünde yer alan Gülizar’ın en büyük hayali bir gün ünlü bir şarkıcı olmaktır. Fakat yaşadığı hayat henüz buna imkan tanımamaktadır. Şarkı söylemekten bir türlü vazgeçemeyen ve her ortamda şarkı söyleyen Gülizar’ın yolu bir gün Murat isminde bir veterinerle kesişir. Bu veterinerde dizinin diğer başrolün de yer alan kahramandır.  Bu ikilinin yaşadıkları, ilişkileri ve Gülizar’ın şarkıcılık yolunda verdiği mücadele sizleri hem çok eğlendirecek hem de bazen duygusal sulara sürükleyecektir.

Yapımcı: Onur Güvenatam

Yönetmen: Çağan Irmak

Proje Tasarım: Çağan Irmak

Senaryo: Çağan Irmak ve Scripta Yazı Grubu

Müzik: Çiğdem Erken

Yapım: O3 Medya

Oyuncular

Farah Zeynep Abdullah (Gülizar), Berk Cankat (Murat), Ebru Cündübeyoğlu (Suzan), Şerif Sezer (Hayriye), Berkay Ateş (Fettah), Zuhal Gencer (Candan), Sevtap Özaltun (Mine), Berk Erçer (Tuğrul), Osman Alkaş (Veysel), Mahperi Mertoğlu (Şerife Abla), Ayşe Tunaboylu (Zemzem), Goncagül Sunar (Nazan), Gonca Cilasun (Muazzez), Emre Taşkıran (Teksoy), Pelin Abay (Fatoş), Sinem Yener (Perihan), Feriha Eyüboğlu (Şükriye), Baran Can Eraslan (Fuat)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir