Fox

Zaman geçirmek ve dünyada olanı biteni takip etmek için her zaman internetin web sayfalarından faydalanmak insanlara yeterli gelemeyebilir. Eski bir alışkanlığımız olan ve hiçbir zamanda vazgeçemediğimiz, televizyon izleme alışkanlığımıza da ihtiyaç duyabiliriz. Böyle durumlar içinde yine internetten faydalanabilirsiniz. Sitemiz vb. sitelerde yayın yapan Canlı TV imkanlarını kullanarak, izlemek istediğiniz kanalların tamamına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Fox TV Canlı izle ile bir Amerikan kanalı olan Fox’un tüm yayınlarına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Fox TV her ne kadar ulusal, yerel bir kanal gibi görünse de, kanalın asıl sahibi Amerikalı News Corporation şirketidir. Kanal ülkemize ilk giriş yaptığı tarihten itibaren ABD’li sahipleri ile çok fazla dikkat çekmeyi başarmıştır.

Fakat ilk zamanlarda Reyting savaşında çok önemli başarılara imza atamamıştır. Önümüzde ki yayın dönemine bakıldığı zaman ise bomba dizilerle reyting savaşında önemli başarılara imza atacak gibi gözükmekte.

Fox TV dizileri; Kiraz Mevsimi, O hayat benim, Aşk Yeniden, Adı Mutluluk, İnadına aşk, Kocamın ailesi, Kiraz Mevsimi ve Unutma Beni. Birbirinden güzel yerli dizileri ile dizi tutkunlarını kendine bağlamayı başaracaktır. Yaz aylarının en iddialı yapımları arasına girmeyi başaran Kiraz Mevsimi ve İnadına Aşk kış aylarında da yayınlanmaya devam edecek. Yazlık dizi olarak başlayan bir çok yapımları, seyirciden aldığı yoğun ilgi ile kış sezonunda da izlenme şansını elde etmiştir.

HD Fox TV izle ile bu güzel yapımların tamamını sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz. Diğer tüm kanallarda olduğu gibi FOX TV yayınlarında da HD görüntü kalitesini siz izleyicilerimize sunuyoruz. Ayrıca bu kaliteden faydalanmak için de kesinlikle ekstra bir ücret ödemesi vs yapmanız gerekmiyor. Sadece sitemize gelip, kanala bağlanmanız yeterli olacaktır.