Haber

2018 yılında başlayacak olan yeni diziler

By  | 

2018 yılında başlayacak olan yeni diziler

2017 – 2016 Yılları diziler için altın seneler olmuştur. Uzun yıllardır dizi sektöründen koparak, internet furyasına takılan seyirci kitlesi, 2 yıldır yeniden dizilere büyük reytingler kazandırmaya başladı. Tabi ki bu başarının en önemli nedeni, dizi dünyasında yapılan kaliteli yapımlardır.

Yeni bir yıla adım atmaya hazırlandığımız şu günlerde, dizi severlerin en büyük merakı, 2018 yılında nasıl yapımlarla karşılaşacağız? Size şimdiden şunun müjdesini verebiliriz, yeni yayın döneminde gerçek anlamda güçlü senaryolar ve kaliteli yapımlar sizleri bekliyor.

Ocak ayından itibaren yavaş yavaş dizi severlerin ekranlarına gelecek olan bu kaliteli yapımlar hakkında sizi biraz olsun bilgilendirmek istiyoruz. Şİmdi Gelelim Gelecek olan Dizilerin Canlı Tv Kanallarına

Zirvenin en iyi 2 dizisine sahip olan TRT1, Çarşamba akşamları Diriliş Ertuğrul’la, Cuma akşamları da Payitaht Abdülhamit ile o gecelerin reytinglerini kimseye kaptırmıyor. Yeni yayın döneminde Perşembe akşamları izleyiciyle buluşacak olan Mehmetçik, Kut’ül Amare dizisi ile haftanın üç günü reytingleri alt üst edecek gibi görünmekte.

Mehmetçik, Kut’ül Amare

TRT1 Canlı Ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanacak filmin yapımcısı Osman SINAV’dır. Kanalın ve yapımcının açıklamaları, Türk televizyonlarının en büyük yapımlarından ve en pahalı prodeksiyonlarından biri olacağı yönünde. Seyircinin merakla beklediği bu dizi Perşembe akşamları TRT1 ekranlarında yer alacak.

Mehmet ( Fatih Sultan Mehmet’in Hayatı)

Muhteşem Yüzyıldan sonra o dönemi anlatan en büyük projelerden biridir. Dizi Kanal D Canlı ekranlarında yayınlanacak. Fatih Sultan Mehmet’i Kenan İMİRZALİOĞLU canlandıracak. Ocak ayında yayınlanması beklenen dizinin şimdiden Reytingleri alt üst edeceği beklentisi çok yüksek!

Hıçkırık

Bir Kerime Nadir Romanı… Romandan günümüze uyarlanan dizi Kanal D Ekranlarında yayınlanacak. Dizinin başrollerinde; Arda Hacıoğlu, Selçuk Özer ve Nurseli İdiz gibi önemli isimler yer almaktadır.

Deli Fişek

Ocak ayında ATV ekranlarında yayına gelmesi beklenen dizinin baş rollerinde; Ushan Çakır ve Damla Sönmez’in rol alması bekleniyor.

İntiharcı

Poyraz Karayel hayranları için müjde. Çünkü Poyraz Karayel’i canlandıran aktör İlkel KALELİ, yeni yayın döneminde İntiharcı ile ekranlara tekrardan merhaba diyecek. Şuan için hangi kanalla anlaşıldığına dair kesin ve net bir bilgi olmamakla beraber, bilgiler netleşir netleşmez sitemiz üzerinden dizi hakkında ki tüm gelişmeleri öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir